• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Zeytinburnu kumaş alan firma Doğan Tekstil'de top kumaş, parça kumaş toptan kumaş alım satımı ve ticareti yapılmaktadır.

Parça kumaş alanlar 05345513533,parça kumaş alan, parça kumaş alan yerler, parça kumaş alımı yapanlar, parça kumaş satın alanlar ve parça kumaş alan firmalar arasında yer almaktayız. Tekstil sektörünün hızlı gelişen ve değişen durumunu yakalamanın yanı sıra kaliteyi ucuza satmanın arzusu içindeyiz. 20 yılı aşkın iş hayatımızın birikimini önümüzdeki yıllara yayma arzusundayız. Vizyonumuz; daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır. Misyonumuz; satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti anlayışımız, en kısa zamanda en ekonomik yönden çözüm arayışı ile müşterilerimize cevap verebilmek.
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim

parti kumaş alanlar

Parti kumaş alanlar arasında stok fazlası kumaşlar en iyi şekilde değerlendirilir. Parti kumaş alanlar 05345513533 olarak kumaşlarınızı nakit olarak iş yerinizden alıyoruz.Zeytinburnu Kumaş Alan Tekstil, yenilikçi çizgisiyle parti kumaş alan firmalar arasında her zaman yanınızda. Kaliteli hizmetlerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Amacımız, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese en iyi hizmeti en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır. Parti kumaş alanlar, parti kumaş alan, parti kumaş alan yerler, parti kumaş alımı yapanlar, parti kumaş satın alanlar ve parti kumaş alan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Parti kumaş alan firmalar arasında en iyi fiyat politikasını uyguluyoruz. İstanbul’da ve diğer illerde stok fazlası parti kumaşlarınız değerinde alınır. Parti kumaş ve her çeşit kumaş alımı yapılır. Parti kumaş, astar kumaş, ithal kumaş, top kumaş, dokuma kumaş, parça kumaş, yarım top kumaş, kot kumaş, renkli kumaş ve diğer kumaş çeşitleriniz için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmet kalitesi güvenirliği, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, konusunda uzman eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize kumaş sektöründe hizmet sunmaktan onur duyarız. Kumaş sektöründe parti kumaş alanlar kategorisinde yer alan İstanbul Kumaş Alan Tekstil, stok fazlası ve ihracat fazlası kumaşlarınızı değerinde değerlendirmeye hazırdır. Parti kumaş alanlar arasında en iyi fiyat teklifi vermeye hazırız.
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91495.9386
Euro6.56346.5897
Hava Durumu
Saat